Вітання голови обласної ради Олександра Вельбівця із Днем медичного працівникаВітання голови обласної ради Олександра Вельбівця із Днем медичного працівника
Шановні працівники медичної галузі Черкащини!


Щиро й сердечно вітаю вас із професійним святом!

Професія медичного працівника завжди була, є і залишиться однією із найнеобхідніших і найшановніших серед людей. Вона вимагає великої віддачі та високого професіоналізму. І саме завдяки цьому – вашій турботі, знанням і діям у хворих з’являється віра та надія побороти будь-яку недугу.

Ми всі добре знаємо, що ваша лікарська місія не тільки важка, але благородна й почесна. Проте й винагорода за самовіддану працю – безцінна. Це безмежна, ніким не виміряна, вдячність пацієнтів, визнання та повага у суспільстві.

Ми віримо, що завдяки вашій праці найкращі традиції черкаської медицини – лікарська честь і громадська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність – будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо громади й кожного нашого земляка.

Висловлюю найтепліші слова вдячності усім вам, хто не жаліючи зусиль та часу, одним із перших приймає на себе і поділяє важкий тягар людського болю й страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя та здоров’я.

Щиро зичу всім вам та вашим родинам Божого захисту й доброго здоров’я, миру і любові, достатку та сімейного благополуччя! Нехай доля дарує вам довгі роки щедрої праці та особистого щастя, а наші земляки – щирі слова вдячності за ваше піклування про здоров’я!


Зі щирою повагою

Голова обласної радиОлександр Вельбівець
Друкувати   Версія для друку