Вітання голови обласної ради Олександра Івановича Вельбівця з нагоди Дня місцевого самоврядуванняВітання голови обласної ради Олександра Івановича Вельбівця з нагоди Дня місцевого самоврядування
Шановні працівники органів місцевого самоврядування!
Шановні депутати місцевих рад!


Щиро вітаю всіх зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Сьогодні на вас – посадовців місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад покладено велику відповідальність не лише представляти і відстоювати інтереси наших громад у владі, але й своїми діями втілювати в життя започатковані реформи представницьких органів влади.

Незважаючи на труднощі, ви докладаєте всіх зусиль, щоб розвивалися головні принципи народовладдя, підвищувалася роль громади та відповідальність кожного жителя за долю свого населеного пункту. Від вашої ініціативи, прикладу і праці в значній мірі залежить стан справ на підвідомчій території, добробут її жителів.

Особливі зрушення і перетворення спостерігаємо в об’єднаних територіальних громадах, кількість яких на Черкащині зростає. Значно покращується їх фінансова спроможність, забезпечується правова і організаційна самостійність. Надання адміністративних та управлінських послуг наближається до людей.

Водночас нам треба ще багато працювати над тим, щоб місцеве самоврядування в Україні досягло сучасного європейського рівня, аби рівень життя наших громадян покращувався. Тож будемо разом спрямовувати наші дії на досягнення цієї важливої мети!

Шановні колеги!


З нагоди нашого спільного свята висловлюю щирі слова вдячності усім вам за самовіддану працю задля розвитку територіальних громад Черкащини.

Нехай ваша професійність, досвід та патріотизм сприяють розбудові, розвитку і утвердженню соборності нашої держави!

Щиросердно зичу усім вам міцного здоров’я, особисто щастя, мирного неба, успіхів та нових здобутків у вашій подальшій праці!

Слава Україні!

Голова обласної радиОлександр Вельбівець
Друкувати   Версія для друку