Вітання голови обласної ради із Різдвом ХристовимВітання голови обласної ради із Різдвом Христовим
Шановні жителі Черкащини! Дорогі земляки!

Щиросердно вітаю вас із довгоочікуваним і світлим Різдвом Христовим!


Свято Різдва і початок нового року символізують радість зародження нового життя й духовного оновлення. У ці дні ми дякуємо Богу за те, що в часи випробувань ми відчували та відчуваємо його захист і підтримку, за те, що дарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід.

У непростому сьогоденні усім нам особливо потрібні взаєморозуміння, повага та любов до ближнього і справи, яку ми робимо, життєва мудрість і терпіння, Господня підтримка і віра. Віра в себе, віра в людей, віра в те, що не зважаючи на жодні перепони будь-який задум, якщо він робиться чесно і відповідально, неодмінно увінчається успіхом.

Тільки за таких умов, тільки спільно об’єднавшись ми зможемо успішно реалізувати всі задуми й амбітні плани, спрямовані на добробут кожної родини, розвиток рідного краю та щасливе майбутнє нашої України.

Нехай же сьогоднішнє світле свято принесе у ваші душі мир та бажання творити добро. Хай сяйво Різдвяної Зорі благословить ваші світлі наміри і сподівання. Хай здійснюються усі добрі справи та втілюються найкращі побажання. Зичу міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, бадьорого настрою та Різдвяної благодаті!

Нехай із вами завжди буде Господь, даруючи життєдайну силу, підтримку і натхнення.

Веселих різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого нового року вам, дорогі краяни!


Із повагою


Голова обласної радиОлександр Вельбівець
Друкувати   Версія для друку