Привітання голови обласної ради з нагоди Міжнародного жіночого дняПривітання голови обласної ради з нагоди Міжнародного жіночого дня
Дорогі жінки!
Шановні черкащанки!


Із першими днями весни до нас приходить чудове свято, а з ним – нагода привітати й щиро подякувати нашим жінкам за все найдорожче, що є у нашому житті. Щастя, надія, любов, радість, затишок – усе це пов’язане із вами, чарівні жінки.

Ми вдячні за те, що ви подарували нам найголовніше – це життя, дякуємо вам за ласку і кохання, турботу й терпіння, якими ви щоденно оточуєте нас.

Жінки не стомлюються одночасно бути успішними у багатьох сферах життя: на професійній ниві, у піклуванні про родину і близьких, залишаючись люблячими мамами й дружинами, вірними подругами та щирими сестрами.

Сьогодні жодна життєва сфера, жодна галузь діяльності не обходиться без вашої участі. Активна суспільна позиція дозволяє вам робити надзвичайно багато добрих справ для покращення стану соціально-економічного розвитку нашої області і держави в цілому, особливо у цей непростий час.

Схиляємось перед головним жіночим талантом – дарувати свої найкращі якості і почуття близьким людям. Ви додаєте і нам, чоловікам, нових сил, допомагаєте стати кращими, впевненими в собі.

Вітаючи вас зі святом, низько вклоняємося вам, дорогі матері, дружини, сестри, доньки, колеги та від усього серця дякуємо за те, що ви завжди поруч із нами.

Нехай лагідні промені весняного сонця дарують вам чудовий настрій. Нехай доля дарує вам Божу благодать, а кожен наступний день приносить радість, достаток, віру і надію на краще майбутнє. Будьте завжди усміхнені, сповнені віри та оптимізму.

Здоров’я вам, вічної весни та молодості в душі!


Голова обласної радиОлександр Вельбівець
Друкувати   Версія для друку