Андрій Сегеда привітав учасників фестивалю «Щедрий вечір, добрий вечір, мати-Україно»

11 січня 2020, 13:14

Сьогодні у приміщенні обласної філармонії проходить фестиваль вертепів, колядок та щедрівок «Щедрий вечір, добрий вечір, мати-Україно».

Перед початком дійства у фойє гості і запрошені переглянули тематичні виставки та майстер-класи, зокрема, з виготовлення іграшок-прикрас.

Фестиваль традиційно розпочався тематичною новорічною хореографічною композицією, яку глядачі обдарували гарячими оплесками.

Потім до присутніх звернулися ведучі, які наголосили, що різдвяні дні для всіх нас особливі. Різдво святкують у всьому світі, але кожен народ вкладає в це свято щось своє. Зокрема, на Черкащині вже в одинадцяте дітей збирає фестиваль вертепів, колядок та щедрівок.

До вітального слова ведучі запросили заступника голови Черкаської обласної ради Андрія Сегеду.

Звертаючись до присутніх, Андрій Віталійович згадав як у дитинстві і сам ходив колядувати та зазначив, що учасники фестивалю роблять надважливу місію, відроджуючи, зберігаючи та популяризуючи українські традиції.

На завершення заступник голови обласної ради побажав усім учасникам фестивалю вдалих виступів.

Колоритне свято продовжилося виступами дитячо-юнацьких колективів, що прибули з багатьох міст і районів області.

Сьогодні глядачів радуватимуть квартети, тріо, дуети, солісти різних видів мистецтв, в репертуарі яких українські колядки та щедрівки, український фольклор на різдвяну та новорічну теми.


Виконавчий апарат обласної ради