ІНФОРМАЦІЯЧеркаська обласна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості цілісних майнових комплексів (далі – ЦМК).
Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості для розрахунку орендної плати з метою продовження договорів оренди ЦМК.
Замовник послуг з оцінки - Черкаська обласна рада.

Назва об’єкта оцінкиЦМК колишнього КП "Чорнобаївська ЦРА №35" Черкаської обласної ради, площа 2398,3 м2ЦМК колишнього комунального підприємства "Христинівське поліграфічне підприємство" площа 376,1 м2ЦМК колишнього Корсунь – Шевченківського комунального поліграфічного підприємства площа 260 м2ЦМК колишнього Жашківського комунального поліграфічного підприємства площа 396,9 м2
Адреса об’єкту смт Чорнобай, ул. Центральна, 212

м. Христинівка, вул. Драченка, 26

м. Корсунь-Шевченківський, вул. Героїв Майдану, 7м. Жашків, вул. Соборна, 59

Види економічної діяльності

Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинахІнші види видавничої діяльностіДрукування іншої продукціїВиробництво паперових канцелярських виробів

Особа-платник робіт з оцінки

тактактактак


Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) - 30.04.2018.
Наявність об'єктів, відомості про які містять державну таємницю: "ні".
Термін виконання робіт до 14 календарних днів.
Конкурсний відбір буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого розпорядженням голови обласної ради від 21.10.2008 № 339-р.
Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.
До підтвердних документів належать:
заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 2 Положення);
копія установчого документа претендента;
копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).
Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.
Кінцевий термін подання документів – 17 квітня 2018 року до 17.00, за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, 4-й поверх, кім.443, телефон робочої групи: (0472) 33-00-17.
Конкурс відбудеться 23 квітня 2018 року о 11.00, за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, 4-й поверх, кім. 434.

Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності