Про скликання позачергової сесії обласної ради сьомого скликанняНа розгляд сесії вносяться питання:

1. Про Програму економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2019 рік

2. Про затвердження Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Черкаської області на 2019-2022 роки

3. Про Програму організації рятування людей на водних об’єктах Черкаської області на 2019- 2023 роки

4. Про Програму фінансової підтримки підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області на 2019-2021 роки

5. Про внесення змін до Обласної програми забезпечення молоді житлом на 2018-2022 роки

6. Про внесення змін до рішення обласної ради від 29.04.2011 № 5-5/VІ „Про затвердження обласної цільової програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду на 2011-2015 роки“

7. Про утворення статутного капіталу комунальних некомерційних підприємств

8. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

9. Про внесення змін до рішення обласної ради від 16.12.2016 № 10-27/VII «Про порядок укладання контрактів з керівниками підприємств, установ, закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області та затвердження типових форм контрактів»

10. Про призначення Дудника О.М. на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради»

11. Про призначення Журби С.В. на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Черкаський обласний кардіологічний центр Черкаської обласної ради»

12. Про призначення Кухаря А.К. на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради»

13. Про призначення Борозенця А.В. на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Черкаський обласний наркологічний диспансер Черкаської обласної ради»

14. Про призначення Олійника М.І. на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер Черкаської обласної ради»

15. Про призначення Осауленка К.Ф. на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Черкаський обласний шкірно-венерологічний диспансер Черкаської обласної ради»

16. Про призначення Коваленка І.О. на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна стоматологічна поліклініка Черкаської обласної ради»

17. Про призначення Валової М.О. на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Черкаський обласний центр планування сім’ї та репродукції людини Черкаської обласної ради"

18. Про призначення Шамрая С.С. на посаду директора комунального закладу «Смілянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради»

19. Про внесення змін до рішення обласної ради від 22.12.2017 № 19-22/VII «Про обласний бюджет на 2018 рік»

20. Про обласний бюджет на 2019 рік


Час та місце проведення - 18 грудня 2018 року в сесійному залі Будинку рад об 11 годині.

Організаційний відділ виконавчого апарату обласної ради