Черкащани взяли участь у Всеукраїнській краєзнавчій конференції в Миколаєві

13 листопада 2019, 09:22

Як інформують в обласному Центрі туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради, нещодавно в місті Миколаїв проведено Х Всеукраїнську краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

Участь у ній взяла і делегація Черкаської області в складі методиста Центру Турченюк Світлани та  вихованки гуртка «Краєзнавці-туристи», учениці 10-б класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради Бобкової Ірини.

Цікавим та пізнавальним для учасників стало пленарне засідання, яке відбулося при Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.

Вихованка гуртка Ірина Бобкова представила працю «Немає нічого ціннішого, ніж те, що оточує тебе щодня», в якій висвітлила власні дослідження історії міста Черкаси, розповіла про найбільш цікаві, на її думку, місця та об’єкти, що їх варто відвідати, запросила до подорожі Черкащиною та обласним центром.

Підсумком роботи конференції стало вручення учасникам сертифікатів про участь в конференції та друкованих тез, в які включено всі роботи, що розглядалися і обговорювалися на пленарному засіданні.

Учасники конференції також мали змогу відвідати Миколаївський музей суднобудівництва та флоту, Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «Нібулон».


Виконавчий апарат обласної ради