Чигиринські депутати передали майно в ОТГ

15 жовтня 2020, 10:59

Голова Чигиринської районної ради Валентина Алєксєєвець провела 51 позачергову сесію районної ради. В роботі пленарного засідання взяв участь голова Чигиринської районної державної адміністрації Сергій Чередніченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови.  

Відповідно до порядку денного сесії депутати розпочали свою роботу із внесення змін до районного бюджету, з проектом яких ознайомив начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Федченко.

В свою чергу, депутати затвердили зміни до штатного розпису комунального некомерційного підприємства «ЧРЦПМСД». Також затвердили передавальні акти ФАПу с. Топилівка та Боровицької амбулаторії ЗПСМ, що передаються до Сагунівської ОТГ.

 

Окрім того, ухвалили ряд рішень щодо управління майном районної комунальної власності, а саме:

- про передачу стоматологічної установки та матеріальних цінностей стоматологічного кабінету в комунальну власність Трушівської сільської ради;

-про прийняття майна в районну комунальну власність;

- про списання майна районної комунальної власності.

Також своїм рішенням депутати погодили передачу бюджетних установ (об’єктів) із спільної власності територіальних громад сіл та міста Чигиринського району до комунальної власності об’єднаної територіальної громади Чигиринської міської ради.

Усі питання, що виносилися на розгляд позачергової сесії, були попередньо опрацьовані на президії та постійних комісіях районної ради.


Виконавчий апарат обласної ради