Члени постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів погодили розпорядження облдержадміністрації

30 жовтня 2020, 14:17

Голова постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Світлана Легойда провела засідання, на порядок денний якої було подано питання про погодження розпоряджень обласної державної адміністрації щодо розподілу коштів.

У роботі постійної комісії взяли участь заступники голови обласної ради Андрій Сегеда і Михайло Мушієк, очільники структурних підрозділів облдержадміністрації – управління освіти і науки; охорони здоров’я та департаментів інфраструктури і ЖКГ та будівництва.

Інформувала з кожного із них директорка Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Наталя Кравченко.

У ході розгляду розпоряджень члени комісії погодили перерозподіл субвенції з Державного бюджету обласному бюджету на будівництво Будинку культури на 700 місць в м. Канів по вул Енергетиків під Шевченківський культурний центр у сумі 65 млн. гривень, а також на поточний середній ремонт вул Енергетиків та прилеглої вул. Шевченка у м. Канів у сумі 10 млн. гривень.

На виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаської області на 2020 рік погоджено розподіл субвенції місцевим бюджетам Катеринопільського і Маньківського районів та місту Золотоноша.

Окрім того, передбачено спрямувати кошти на  будівництво дитячого навчального закладу в м. Черкаси за адресою: вул. Героїв Дніпра у сумі 79 млн.гривень.

Підтримано звернення-лист Управління освіти і науки облдержадміністрації на перерозподіл коштів, які надійшли з Державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення дезінфекційними засобами учнів загальноосвітніх шкіл та інтернатних закладів обласної комунальної власності у сумі понад 15,35 млн грн. Розподіл субвенції здійснюється між відповідними місцевими бюджетами з урахуванням кількості учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти адміністративно-територіальної одиниці. Середня вартість таких витрат на 1 учня становить 131 грн.

Окрім того, буде збільшено розподіл залишків коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на надання підтримки особам з особливими освітніми потребами та забезпечення надання додаткових корекційних занять для дітей з особливими освітніми проблемами.

Підтримано розпорядження щодо внесення змін до обласного бюджету для виплати обласних стипендій переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Погоджено розподіл закладам охорони здоров’я Черкащини коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду медзакладів, які надають стаціонарну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом, бюджетам м. Черкаси, Сміли, Умані та ряду районів – Городищенському, Звенигородському, Золотоніському, Маньківському, Корсунь-Шевченківському, Смілянському, Тальнівському, Черкаському, Чигиринському, Шполянському та Канівської міської ОТГ.


Виконавчий апарат обласної ради