Депутати Катеринопільської районної ради схвалили звернення до керівництва держави щодо недопущення заборгованості у зв’язку зі скороченням посадовців

14 листопада 2019, 11:56

Голова районної ради Віталій Верета 13 листопада 2019 року провів друге пленарне засідання чергової 25 сесії районної ради, в роботі якої взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На засіданні депутати ухвалили рішення, яким затвердили текст звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України щодо недопущення виникнення заборгованості з виплат, які необхідно провести у зв’язку із скороченням працівників апарату та структурних підрозділів Катеринопільської районної державної адміністрації Черкаської області.

Володимир Коваленко пояснив, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 р. № 91» вживаються заходи щодо скорочення граничної чисельності спеціалістів, а також оптимізація структури і функцій Катеринопільської райдержадміністрації. Відповідно цього у деяких структурних підрозділах скорочується чисельність працівників, а деякі підрозділи повністю ліквідовуються, внаслідок чого до завершення 2019 бюджетного року необхідно провести процедуру вивільнення спеціалістів, виплативши їм згідно законодавства вихідну допомогу та компенсацію за невикористані відпустки.

Асигнування на вказані цілі не було передбачено в державному бюджеті та кошторисах на утримання апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації на 2019 рік. Розрахунково на це необхідно 1200 тис. гривень.

Нині і районний бюджет не має змоги виділити субвенцію державному бюджету на покриття цих видатків.

Тому депутати районної ради звернулися до вищих органів влади країни з проханням розглянути порушене питання та виділити кошти з державного бюджету з метою недопущення заборгованості з виплат, які необхідно своєчасно провести працівникам райдержадміністрації при їх вивільненні.

На сесії також ухвалено рішення про визнання права спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Катеринопільського району на земельну ділянку Катеринопільського ліцею та затверджено технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки.

Сесія завершила свою роботу.

 

 


Виконавчий апарат обласної ради