Депутати погодили звільнення очільниці медичного закладу

03 липня 2020, 13:09

Як інформують у Маньківській районній раді, її голова Світлана Лещенко провела пленарне засідання 46-ої сесії  сьомого скликання, у роботі якої взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Риженко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники засобів масової інформації.

Обравши секретаріат, депутати приступили до розгляду питань порядку денного. Працювали оперативно, адже всі питання були заздалегідь опрацьовані на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

Одним із перших народні обранці розглянули питання щодо внесення змін до районного бюджету, викликаних необхідністю розподілу коштів субвенцій з обласного бюджету та місцевих рад району та перерозподілу бюджетних призначень.

 

Також депутати одностайно ухвалили рішення про встановлення (зміну) меж населеного пункту села Русалівка, про що інформувала сільський голова Людмила Раш.

Окремим блоком ухвалено низку рішень з питань, що стосуються діяльності комунального некомерційного підприємства «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги». 

Народні обранці заслухали інформацію про роботу комісії з перевірки окремих питань діяльності КНП «Маньківський ЦПМСД» та, детально обговоривши це питання, одностайно задовільнили заяву Клясної Юлії, звільнивши її з посади директора установи.

Разом з тим, у ході розгляду та обговорення питань порядку денного не знайшов підтримки депутатів звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» за 2019 рік, з яким виступила економіст медичного закладу Надія Клименко.

На завершення в різному було розглянуто відповідь Служби автомобільних доріг у Черкаській області щодо ремонту автомобільних доріг Т-24-06 /М-05/ (від с. Подібна до смт Маньківка), Т-24-11(від с. Поташ до с. Роги), з якою ознайомила керуюча справами виконавчого апарату районної ради Світлана Павленко.


Виконавчий апарат обласної ради