До Дня Незалежності України в обласному художньому музеї відкрилась виставка живопису та графіки «ПРОСТО НЕБА»

20 серпня 2019, 14:40

19 серпня 2019 року в Черкаському художньому музеї у співпраці із Дирекцією художніх виставок Міністерства культури України до Дня Незалежності презентували виставку живопису та графіки київських театральних художників Катерини Корнійчук та Олексія Вакарчука «ПРОСТО НЕБА».

Катерина Корнійчук та Олексій Вакарчук – подружжя київських театральних художників. Учасники чисельних всеукраїнських та закордонних виставок. У творчому тандемі вони оформили 15 театральних вистав (Олексій Вакарчук як сценограф, Катерина Корнійчук як художник по костюмах) та презентували десять спільних художніх проектів та виставок. Учасники міжнародних художніх акцій та пленерів, які проходили в Україні та за кордоном.

На виставці представлені графічні та живописні твори авторів, сюжети яких надихнули художників під час мандрівок Україною, Польщею, Італією.

Виставка діє протягом місяця.

Катерина Корнійчук народилася у 1960 р. в Києві.

Член правління Київської організації Національної спілки художників України, член Національного об'єднання графіків. Художник-постановник Київського академічного театру юного глядача на Липках.

У 1978 р. закінчила Республіканську художню середню школу ім. Т. Г. Шевченка, у 1985 р. – Національну академію мистецтв і архітектури.

З 1988 р. член Національної спілки художників України.

Працює в галузі станкової графіки, живопису, сценографії та театрального костюма.

Олексій Вакарчук народився у 1960 р. в Полтаві.

Член бюро секції театру та кіно Національної спілки художників України. Художник-постановник Національного академічного театру російської драми ім. Л. Українки.

У 1978 р. закінчив Республіканську художню середню школу ім. Т. Г. Шевченка, у 1984 р. – Київський державний художній інститут.

З 1985 р. член Спілки театральних діячів України, з 1991 р. член Національної спілки художників України.

З 1984 по 2019 рр. створив близько ста вистав як художник-сценограф та художник костюмів.


Виконавчий апарат обласної ради