Драбівський район



Телефонний код - 0-4738

Драбівська районна рада

Голова районної ради – Дзега Володимир Дмитрович, тел.: (04738) 30-2-53, 30-5-23
Заступник голови районної ради – Богославець Тетяна Володимирівна, тел.: (04738) 30-5-43

Драбівська селищна рада
Селищний голова – Хмара Василь Іванович, тел.: (04738) 30-7-24, 30-9-94

Селищна та сільські ради


№ з/п

Назва ради

ПІБ селищного, сільського голови

Телефон

1.

Драбівська селищна рада

Хмара Василь Іванович

30-7-24

2.

Шрамківська селищна рада

Куля Анатолій Анатолійович

99-5-42

3.

Безбородьківська сільська рада

Горонович Катерина Миколаївна

92-6-31

4.

Безпальчівська сільська рада

Марунич Лариса Василівна

91-2-18

5.

Бирлівська сільська рада

Тарасенко Володимир Григорович

95-2-31

6.

Білоусівська сільська рада

Левченко Сергій Васильович

93-3-44

7.

Богданівська сільська рада

Коркішко Іван Григорович

90-7-31

8.

Бойківщинська сільська рада

Герольд Людмила Іванівна

92-5-31

9.

Великохутірська сільська рада

Шинкаренко Ніна Олександрівна

96-6-31, 96-4-31

10.

Вершино-Згарська сільська рада

Курятник Валентина Іванівна

96-3-42

11. 

Демківська сільська рада

Печеник Ганна Григорівна

96-2-31

12. 

Драбове-Барятинська сільська рада

Жадан Віра Іванівна

92-4-95, 95-5-24

13. 

Жорнокльовівська сільська рада

Миколаєнко Григорій Михайлович

90-4-31

14. 

Золотоношківська сільська рада

Харченко Олександр Васильович

93-7-31

15. 

Кантакузівська сільська рада

Крикун Олександр Володимирович

94-2-42

16. 

Ковалівська сільська рада

Черниш Андрій Іванович

94-5-31

17. 

Коломицька сільська рада

Гулий Сергій Іванович

98-4-31

18. 

Кононівська сільська рада

Ярош Ольга Іванівна

97-7-31

19. 

Криштопівська сільська рада

Богославець Григорій Тарасович

94-4-31

20.

Левченківська сільська рада

Ткач Володимир Григорович

93-2-42, 93-2-31

21. 

Мехедівська сільська рада

Гриценко Микола Олександрович

91-4-42

22. 

Митлашівська сільська рада

Скирда Микола Олександрович

98-2-31

23. 

Михайлівська сільська рада

Донець Андрій Григорович

97-2-31

24. 

Мойсівська сільська рада

Щербина Світлана Миколаївна

92-3-31

25. 

Нехайківська сільська рада

Петренко Сергій Васильович

90-2-22

26. 

Остапівська сільська рада

Чечот Юхим Григорович

91-6-31

27. 

Перервинцівська сільська рада

Івко Петро Петрович

91-7-42

28. 

Погребська сільська рада

Приймак Сергій Володимирович

98-7-31

29. 

Рецюківщинська сільська рада

Кисіль Галина Євстахіївна

92-2-31

30. 

Рождественська сільська рада

Рибак Зоя Василівна

96-3-31

31. 

Свічківська сільська рада

Давиденко Віктор Михайлович

99-2-31

32. 

Степанівська сільська рада

Деркач Василь Олександрович

94-7-42

33. 

Яворівська сільська рада

Латиш Сергій Олександрович

97-4-31