Голова районної ради привітала мешканців села Кищенці з ювілеєм з дня його утворення

15 листопада 2019, 10:39

Надзвичайно людно було в сільському Будинку культури села Кищенці Маньківського району. Тут відзначали ювілей – 390-ту річницю з часу утворення населеного пункту, тому на гуляння зібралися чи не всі жителі – від малого до великого.

Привітали громаду та його жителів голова районної ради Світлана Лещенко, депутати районної ради Віталій Мельник та Ігор Віштак, сільська голова Кищенець Світлана Коваль, а також настоятель місцевого храму та багато-багато запрошених гостей, які побажали жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту.

Згадали гості та жителі свята односельчан, які боронили та боронять Батьківщину на Сході України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів, тисяч українців, які стали жертвою цієї війни.

Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали старожилів, іменинників, фермерів, товаровиробників, інших жителів громади та нагородили їх запашними короваями та цінними подарунками.

В рамках проведення районного марафону – фестивалю «Мистецьким перевеслом квітчаєм рідний край» сільські аматори сцени організували святковий концерт. Його учасники намагались вразити глядачів дійства вокалом, піснями та танцями, грою на музичних інструментах, кумедними сценками, декларуванням віршів та гуморесок.

Порадувала своїм співом всіх присутніх Анастасія Білошкура, яка отримала грамоту районної ради в номінації «Перлина громади».

Гучними аплодисментами вболівальники підтримали інших своїх улюбленців. Приз глядацьких симпатій отримав гумористичний дует «Козачки». А маленькі вихованці дитячого садочка порадували своїх бабусь запальними українськими танцями.

Під час свята до уваги гостей у фойє будинку культури була представлена виставка народних умільців села. Усі бажаючі мали змогу познайомитися з виробами народного мистецтва.

Окрім художнього концерту гості та жителі сіл могли пригоститися смачною рибною юшкою. Скуштувати цю запашну страву назбиралось чимало охочих.

Отож залишається побажати громаді й надалі процвітання, розквіту та такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування ювілейних роковин свого села і в недалекому майбутньому зустріти ще яскравіше своє 400-річчя.


Виконавчий апарат обласної ради