Новини

26 червня 2019 року відбулася тематична зустріч із помічниками-консультантами депутатів обласної ради на тему «Основні напрями реалізації антикорупційної політики Черкаської обласної ради».

У ході зустрічі учасниками заслухано стратегії боротьби
з корупцією у інших країнах, зокрема, у Швеції і Сінгапурі, розглянуто причини високого рівня корупції та антикорупційну стратегію в Україні.

За інформацією Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування нині на Черкащині утворено 57 ОТГ, 54 з яких перебувають на прямих міжбюджетних відносинах з державним бюджетом. Цими громадами охоплено 320 населених пунктів, 222 міських, селищних та сільських рад (40 % від загальної кількості рад). Близько 30 % населення (354,281 тис. осіб) та 41,5 % площі території області (8 655 кв км).

За час свого об’єднання значна частина ОТГ демонструють позитивну динаміку щодо наповнення місцевих бюджетів.

У Черкаському регіональному відділенні Асоціації міст України пройшов практикум із застосування законодавства на тему: «Реформування освіти. Нова українська школа. Розвиток інклюзивного навчання». Захід організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

26 червня 2019 року проведено засідання конкурсної комісії з визначення кандидатур на вакантні посади керівників комунальних закладів. Цього разу члени комісії розглянули кандидатури, подані на заміщення вакантних посад директорів двох комунальних закладів.
Урядом ініційовані зміни до Конституції в частині децентралізації. Проект цих змін вже розміщений на Урядовому проталі. За словами першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди, проект змін до Конституції в частині децентралізації опублікований, тож на разі важливий процес обговорення й донесення до загалу необхідності запропонованих змін.

З офіційних джерел

Останні рішення сесії

Фоторепортаж

Відеоновини

ЗМІ про обласну раду

Трибуна депутата

Корисні посилання