Новини

Скульптури героїв, які у різні часи боролися за незалежність України, створюють у Кам’янці сім митців із усієї країни. Грант на втілення цього проекту місцева громада отримала від Міністерства культури у рамках програми «Малі міста – великі враження».
Як інформує Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, днями Уряд розглянув і затвердив проект Державного бюджету на 2020 рік та передав його до Парламенту відповідно до вимог законодавства.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 798, цьогорічний конкурс проводитиметься відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року» та Умов і порядку проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Педагоги змагатимуться у п’яти номінаціях і проводитиметься всеукраїнський конкурс у три тури.
У Червонослобідській об’єднаній територіальній громаді нараховують 133 учасники АТО та Операції об’єднаних сил. Депутати громади вирішили підтримати захисників і з цією метою ухвалили відповідну програму. На її реалізацію у 2019 році передбачили 295,5 тис. грн.
У програму змагань були включені «Олімпійські старти», в яких взяли участь учні шкіл громади та Відкритий турнір з футболу «Олімпійський м'яч» серед юнаків 2002-2005 р. н. та 2006-2008 р. н. На турнір були запрошені гості з Ліплявської ОТГ, Бобрицького НВК, Межиріцької ЗОШ.

З офіційних джерел

Останні рішення сесії

Фоторепортаж

Відеоновини

ЗМІ про обласну раду

Трибуна депутата

Корисні посилання