Новини

У м. Кам’янське на Дніпропетровщині проведено фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з плавання серед дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, розумового і фізичного розвитку. У цих змаганнях, що набувають великої престижності, взяли участь 26 команд із різних областей України та міста Київ. У загальному за перемогу змагалися близько 200 учасників у двох вікових групах: старша – діти 2004-2005 років народження і молодша – діти 2006-2008 років народження.

Як повідомляють у комунальному закладі «Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді ЧОР», днями проведено обласний патріотичний квест у м. Черкаси, присвячений українській революції – «100 років надії та боротьби». Участь у ньому взяли 5 команд закладів позашкільної освіти області: «Азимут» Драбівецького навчально-виховного комплексу «загально-освітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Золотоніської районної ради; «Титани» ПНЗ м.

20 квітня 2019 року на засіданні Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук, прийнято рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад. Розглянувши звернення низки обласних державних адміністрацій, Комісія встановила їх відповідність вимогам
19 квітня 2019 року у великій залі Будинку рад проведено чергове пленарне засідання 35 сесії Драбівської районної ради. Відкрив і вів його голова Володимир Дзега. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Іван Гайдай, сільські голови, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, представники засобів масової інформації, громадськість.
Організоване напередодні Великодня грандіозне свято зібрало у Мокрокалигірській ОТГ 17 довколишніх територіальних громад регіону, які представили свій культурний, мистецький і туристичний потенціал. Видовищну яскраву подію було облаштовано у Мокрокалигірському садибному парку, що є пам'яткою садово-паркового мистецтва кінця 18 століття. Саме тут громади розмістили експозиції своїх писанок,

З офіційних джерел

Останні рішення сесії

Фоторепортаж

Відеоновини

ЗМІ про обласну раду

Трибуна депутата

Корисні посилання