Кам’янську громаду відвідав європейський експерт з питань регіонального розвитку

06 листопада 2019, 15:38

5 листопада 2019 року відбулася зустріч керівництва Кам'янської громади із європейським фахівцем, що займається питаннями оцінки програми «Бюджетна підтримка регіональної політики України», Полем Георісом (Бельгія).

Участь у зустрічі взяли представники апарату виконавчого комітету Кам’янської міської ради та Кам`янського державного історико-культурного заповідника.

У ході дискусії обговорювались питання стратегічного планування, зокрема, розвитку Кам’янської об’єднаної громади в рамках Стратегії розвитку на 2018-2028 роки. Експерта також цікавили особливості функціонування Державного фонду регіонального розвитку. При обговорені, зосередили увагу на взаємозв`язку фінансування проектів регіонального розвитку і стратегії розвитку області та громади в цілому. Також, обговорили досвід участі Кам’янської об’єднаної громади у конкурсному відборі проектів за рахунок секторальної підтримки ЄС у 2017 році та фінансування відібраних проектів у 2018 – 2019 роках.

Після обговорення експерти спільно з міським головою відвідали «Тясминський каньйон», що фінансується за рахунок секторальної підтримки ЄС.

 

За інформацією Кам'янської громади


Виконавчий апарат обласної ради