Канівська ОТГ розпочала підготовку проекту Стратегії розвитку

12 серпня 2019, 17:14

За повідомленням Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування, у рамках підготовки Стратегії розвитку Канівської об’єднаної територіальної громади на наступні роки, членам робочої групи були представлені її основні цілі та завдання.

Їх підготовці передував етап ознайомлення з досвідом передових громад України, поточною ситуацією в ОТГ, існуючим запитом від бізнесу та громадськості, можливостями і ризиками.

Радник з питань регіонального розвитку Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону, Григорій Перерва зазначає, що проведений попередній аналіз дав можливість визначити найбільш значимі напрями розвитку громади.

Це: розвиток підприємництва і малого бізнесу, туристично-рекреаційна сфера, підтримка і становлення громадянського суспільства і вирішення екологічних проблем.

– Дуже важливо, що між напрямами розвитку, встановленими на основі аналізу, та за результатами опитування мешканців і бізнесу, присутній консенсус, – наголосив Григорій Перерва. – Таке поєднання дозволяє розраховувати, що і сама Стратегія буде схвально сприйнята громадою. З проектом Стратегії, цілями і завданнями документу вже найближчим часом можна буде ознайомитися на офіційному сайті громади.


Виконавчий апарат обласної ради