Катеринопільські депутати занепокоєні зволіканням щодо ремонту доріг та мосту через річку Велика Вись

27 серпня 2019, 14:26

Голова районної ради Віталій Верета 23 серпня 2019 року провів друге пленарне засідання позачергової  24 сесії районної ради. У роботі засідання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко, сільські, селищний голови, голови, обрані об’єднаними територіальними громадами, депутат обласної ради Михайло Морозюк.

На засіданні розглядалося питання про звернення депутатів Катеринопільської районної ради до голови Черкаської обласної державної адміністрації Шевченка І.Ю., щодо вирішення питання ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Катеринопільському району.

В районі склалася складна ситуація щодо виконання розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 02.04.2019 № 186 «Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які будуть фінансуватись у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету» в частині поточного середнього ремонту мосту в с. Шостакове  вул. Молодіжна та мосту через р. Велика Вись,  між населеними пунктами Ямпіль Катеринопільського району Черкаської області та Кальниболота Новоархангельського району Кіровоградської області. Зазначені об’єкти знаходяться в аварійному стані, особливо міст через річку Велика Вись, який з травня 2018 року закритий для руху автомобільного транспорту через підмив опор мосту та руйнування полотна.

Районна державна адміністрація разом з органами місцевого самоврядування провела значну роботу з обстеження цих мостів із залученням спеціалістів відповідних спеціалізованих, сертифікованих організацій. Виготовлено проектно - кошторисну документацію. Разом з Департаментом інфраструктури облдержадміністрації забезпечено включення їх у перелік об’єктів, які підлягають ремонту у 2019 році (за погодженням з профільним комітетом Верховної Ради та Укравтодором). 

Підготовлено також проектно-кошторисну документацію для проведення аукціону з визначення підрядної організації з виконання цих робіт. Проте станом на 16 серпня поточного року аукціони не відбулися. Затягування в часі виконання зазначених робіт несе за собою великі ризики щодо якості їх виконання, або залишення цих об’єктів взагалі без ремонтів.

Депутати висловили занепокоєння неефективністю організації виконання робіт (якість, терміни, фінансування) та схвалили пропозицію доповнити звернення питанням щодо передачі фінансового ресурсу Катеринопільській районній державній адміністрації, як розпоряднику коштів, на ремонти вищезазначених доріг та об’єктів дорожньої інфраструктури.

Також депутати схвалили пропозицію направити це звернення і до Черкаської обласної ради задля підтримки обласними обранцями звернення депутатів районної ради. 

 

 


Виконавчий апарат обласної ради