Конкурсна комісія визначила переможця на вакантну посаду керівника комунального некомерційного закладу

17 січня 2020, 15:16

17 січня 2020 року під головуванням першого заступника голови обласної ради Валентина Тарасенка як голови комісії з визначення кандидатур на вакантні посади керівників комунальних підприємств проведено засідання конкурсної комісії з визначення кандидатури на посаду директора новоутвореного комунального некомерційного підприємства «Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради».

До участі у конкурсі на посаду директора цього комунального закладу подали заяви дві особи: Петро Юрійович Левченко та Ірина Вадимівна Білоус.

Однак перший кандидат перед початком конкурсу відмовився від його участі на користь наступної претендентки.

 

 

Згідно з вимогами конкурсу, Ірина Білоус має відповідну вищу медичну освіту – закінчила Вінницький національний медичний університет імені М. Пирогова,  та звання кандидата наук з державного управління, стаж роботи на керівних посадах більше шести років.

Окрім того, у 2014 році атестована на вищу кваліфікаційну категорію. Є автором 26 друкованих праць з механізму державного регулювання реформуванням системи охорони здоров’я України, в тому числі 2 монографії кафедри управління охороною суспільного здоров’я Національної академії державного управління при Президентові України.

Активно працює з низкою міжнародних організацій у сфері охорони здоров’я.

Як і передбачають умови конкурсу, Ірина Білоус підготувала і презентувала членам комісії програму своїх дій щодо розвитку комунального закладу «Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради».

Потім відбулося обговорення цієї програми та голосування. Члени комісії вирішили кандидатуру Ірини Вадимівни Білоус рекомендувати сесії обласної ради для призначення на посаду директора.

Рішення щодо переможця конкурсу буде подано для розгляду депутатами обласної ради на наступному пленарному засіданні сесії.


Виконавчий апарат обласної ради