Конкурсна комісія визначила переможця на вакантну посаду керівника комунального закладу

15 серпня 2019, 16:33

15 серпня 2019 року під головуванням першого заступника голови обласної ради Валентина Тарасенка як голови комісії проведено засідання з визначення кандидатури на вакантну посаду керівника комунального закладу.

Нагадаємо, що членами комісії, крім посадовців обласної ради, які згідно службових обов’язків курують цей напрямок роботи, є представники громадських організацій та представники колективу, на який оголошено вакансію.

Згідно чинного законодавства цього разу було оголошено проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Черкаська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради»

До участі в конкурсі на посаду директора подала документи Людмила Некористенко, яка працює у вищезазначеній школі з вересня 2008 року.

Відповідно до вимог конкурсу, має дві вищі освіти – закінчила Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, де отримала першу освіту за спеціальністю «Початкове навчання. Дошкільне виховання», а потім у 2012 році – Національний педагогічний університет ім. Драгоманова і отримала освіту за спеціальністю «Дефектологія» та здобула кваліфікацію вчителя-дефектолога; педагога для дітей з особливостями психофізичного розвитку.

Як і передбачають умови конкурсу, кандидатка на посаду спочатку успішно  склала іспити, пройшла тестування, розв’язала ситуативне завдання. Наступним – презентувала членам комісії  програму своїх дій щодо розвитку комунального закладу та відповіла на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами обговорення та голосування претендентка на посаду директора школи-інтернат – Некористенко Людмила Володимирівна набрала необхідну кількість голосів та у підсумку стала переможцем конкурсу.

Члени комісії також взяли до уваги рішення колективу школи-інтернат, яким працівники загальноосвітньої школи підтримують її кандидатуру.

Рішення комісії щодо переможця буде подано для розгляду депутатами обласної ради на пленарному засіданні сесії.


Виконавчий апарат обласної ради