Конкурсна комісія визначила переможця на вакантну посаду керівника комунального закладу

06 листопада 2019, 14:01

Сьогодні, 6 листопада 2019 року під головуванням першого заступника голови обласної ради Валентина Тарасенка проведено засідання з визначення кандидатури на вакантну посаду директора комунального закладу «Чигиринський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради».

Нагадаємо, що членами комісії, крім посадовців обласної ради, які згідно службових обов’язків курують цей напрямок роботи, є представники громадських організацій та представники колективу, на посаду керівника якого оголошено конкурс.

До участі в конкурсі на цю вакантну посаду подала документи Любов Новіцкас, яка зараз виконує обов’язки керівника вищезазначеного закладу. Вона була допущена до конкурсу, адже її освіта, стаж роботи та інше відповідають вимогам оголошеного конкурсу.

Як і передбачено умовами конкурсу, Любов Іванівна презентувала членам комісії програму своїх дій щодо подальшого розвитку комунального закладу.

За результатами обговорення та голосування члени комісії вирішили кандидатуру Любові Новіцкас рекомендувати сесії обласної ради для призначення на посаду директора.


Виконавчий апарат обласної ради