Міст, що викликав занепокоєння людей, реконструювали

20 серпня 2019, 09:13

На Уманщині поряд із розвитком соціальної інфраструктури приділяється також увага іншим, не менш важливим об’єктам, що мають особливе значення для мешканців територіальних громад.

Одним із таких об’єктів, що викликав не лише нарікання, але і занепокоєння був міст у селі Сушківка, який сполучав село з Вільшаною Слобідкою, а далі автомобільною дорогою Т-24-16 /М-12/ з інтенсивним рухом водії прямували на села Рогова і Перегонівка.

Загалом на ремонт використано 1,069 млн грн. Кошти були виділені з Державного дорожнього фонду за зверненням народного депутата України Антона Яценка. Замовником поточного середнього ремонту мосту є Служба автомобільних доріг у Черкаській області.

 

Днями голова районної ради Оксана Супрунець, голова райдержадміністрації Євгеній Данченко, директор ТОВ «Мост-Девелопмент» Руслан Сивоконь, інженер технічного контролю ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» Сергій Кравченко, депутат районної ради Людмила Даценко та секретар Сушківської сільської ради Лариса Токар завітали оглянути реконструйовану споруду.

Виконанням робіт залишилися задоволеними.


Виконавчий апарат обласної ради