Моринці запрошують та чекають гостей на благодійний фестиваль «Ше.Fest»

14 серпня 2019, 17:32

17 - 18 серпня на батьківщині Тараса Шевченка, у селі Моринці Звенигородського району, вже вшосте проводиться музичний благодійний фестиваль «Ше.Fest». 

Для відвідувачів фестивалю вдень і вночі працюватимуть 10 локацій. На Просвітницькій галявині впродовж двох днів з 12:00 до 18:00 відбудуться гутірки з відомим казкарем Сашком Лірником, Василем Шклярем, Богданом Бенюком; музичні виступи гуртів «Сонце в кишені», «Джулай 8»; поетичний Ше.Батл, благодійний Ше.Аукціон, презентація книги та фільму «Тарас. Повернення» та багато іншого.

Театральна сцена пропонує глядачам вистави «Сон. Комедія» творчої майстерні «Театр у кошику» (режисер Ірина Волицька, м. Львів) та «Гайдамаки» Миколаївського академічного художнього драматичного театру (режисер Євген Олійник, м. Миколаїв).

На нічній акустиці планується романтична атмосфера з поезією, чаєм, гірляндами та якісними українськими гуртами, серед яких PIANO, Мелорі та Galileo.

На Дитячій галявині проводитимуться показові виступи від дитячої студії козацьких бойових мистецтв, майстер-класи з дитячого малюнку, володіння шаблею та списом, художні майстер-класи тощо.

Також на учасників фестивалю чекають екскурсії, майстер-класи з хенд-мейду, виставка народних майстрів та художників.

Кожен охочий зможе стати земляком Шевченка на два дні, оселившись на території наметового містечка у Моринцях.

 


Виконавчий апарат обласної ради