Драбів’яни – активні учасники проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ»Драбів’яни – активні учасники проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ»15 січня 2012 року у Драбівському районі відбулася робоча нарада щодо реалізації проекту ЄС/ПРООН у територіальних громадах району. На ній розглянуто питання про підсумки реалізації Проекту у 2012 році та перспективи й залучення додаткових джерел фінансування для реалізації пріоритетних соціальних проектів громад у 2013 році.

У нараді взяли участь голова районної ради Григорій Матвійчук, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода, регіональні координатори проекту Наталя Белюкіна та Анна Бабкова.

В ході обговорення стану справ було відзначено, що нині завершено в повному обсязі реалізацію проекту з часткової заміни віконних блоків у Погребській та Золотоношківській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів. Загалом замінено більше 60 віконних блоків на енергозберігаючі. Розпочато роботи із заміни віконних блоків у Бирлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (замінено перших 15 вікон).

Також на нараді розглянуто питання залучення інших джерел фінансування для вирішення актуальних проблем територіальних громад, зокрема, шляхом отримання цільового фінансування в рамках діючих державних програм підтримки.

На завершення відбулась процедура передачі обладнання для районного ресурсного центру розвитку територіальних громад, який виборов призове місце у Всеукраїнському конкурсі ресурсних центрів.

Володимир Лобода, звернувшись до учасників наради, подякував партнерам за співпрацю, згуртованість та висловив бажання на подальшу плідну роботу.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформації
Друкувати   Версія для друку