Затверджено бюджет Кам’янського району на 2013 рікЗатверджено бюджет Кам’янського району на 2013 рік    29 грудня 2012 року відбулася 13 сесія Кам’янської районної ради, в ході якої було розглянуто цілий ряд важливих питань, що стосуються життєдіяльності району. Відкрив та провів засідання голова районної ради Юрій Таран. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Архип’юк, його заступники, начальники відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, а також міський, сільські голови, керівники правоохоронних органів та представники засобів масової інформації.

Перш за все депутатами було розглянуто питання про районний бюджет на 2013 рік та про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2011 №7-13/VІ «Про районний бюджет на 2012 рік». З цих питань доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Бойко.

Крім того, виконувач обов’язків начальника відділу економіки райдержадміністрації Олена Тіхонова представила до уваги присутніх програму економічного і соціального розвитку району на 2013 рік. В її обговоренні активну участь взяли депутати районної ради Андрій Лісовий, Володимир Тетьора, Геннадій Дудник, Олег Соболь, Тетяна Василенко, Микола Солошенко та Іван Швець.

Депутати також затвердили ряд програм районної ради, а саме: програму розвитку малого підприємництва Кам’янського району на 2013-2014 роки; районну програму підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року; та внесли зміни до діючих районних програм: «Освіта Кам’янщини на 2010-2015 роки»; програми газифікації сільських населених пунктів; програми розвитку фізичної культури і спорту в районі; програми «Здоров’я населення Кам’янщини».

Під час сесії було розглянуто й ряд інших питань. А саме, головний лікар Кам’янської центральної районної лікарні Костянтин Тамко доповів депутатам про реорганізацію відділення швидкої медичної допомоги Кам’янської ЦРЛ та про реформування галузі охорони здоров’я щодо створення центру первинної медико-санітарної допомоги в Кам’янському районі.

Також голова постійної комісії з питань роботи господарського комплексу, обслуговування населення і підтримки підприємництва в районі Анатолій Висоцький поінформував депутатів з питань управління майном районної комунальної власності.

На завершення роботи 13 сесії було затверджено план роботи районної ради на І квартал 2013 року.

Загалом з усіх питань, внесених до порядку денного сесії, депутати прийняли відповідні рішення.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформації
Друкувати   Версія для друку