У Смілянському районі в рамках міжнародного проекту ЄС/ПРООН оновлено школуУ Смілянському районі в рамках міжнародного проекту ЄС/ПРООН оновлено школу    У селі Носачів Смілянського району, в рамках міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 2», здано школу. У навчальному закладі за короткий час повністю замінили старі дерев’яні вікна (усього – 80) на нові сучасні енергозберігаючі віконні блоки, що відразу позначилося на температурному режимі школи. Якщо в попередні роки у холодну пору температура в класах не перевищувала 3-4 градуси тепла, то тепер у школі тепло й затишно.

– Ми охоче взялися за реалізацію пілотного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 2», – розповідає сільський голова Віктор Кравченко. – Односельчани охоче погодились співфінансувати проект. Внесок громади склав не 5, як цього вимагали умови, а 7 відсотків від загальної вартості робіт, передбачених проектом. Безумовно, велику роль у цьому відіграла громадська організація «Затишок» на чолі з Варварою Осаулою. Активно нас підтримали (і фінансово, і морально) районна та обласна влада, координатор проекту Наталія Василівна Белюкіна та інші. Також дякую за фінансову підтримку керівників сільгосппідприємства «ШполаАгроІндустрі», приватному підприємцю зі Сміли, колишньому випускнику нашої школи Сергію Стороженку.

Сільський голова також повідомив, що с. Носачів включено до наступного проекту, який передбачає заміну системи опалення школи.Друкувати   Версія для друку