Відбувся тренінг для громад-учасників Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 2»Відбувся тренінг для громад-учасників Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 2»    11 грудня 2012 року у Центрі підвищення кваліфікації кадрів відбувся тренінг на тему: «Реалізація мікропроектів громад в рамках компоненту з інноваційного енергозбереження». Навчання було проведено Черкаським обласним підрозділом впровадження Проекту ЄС/ПРООН для сільських і селищних голів, керівників об’єднань громадян, які беруть участь в реалізації проектів, а також координаторів цих об’єднань.

У відкритті та роботі цього заходу взяли участь заступник голови обласної ради Василь Касян, керівник Черкаського обласного підрозділу впровадження Проекту Наталя Белюкіна, начальник управління зовнішніх зносин та європейської інтеграції Головного управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин облдержадміністрації Василь Безноско та інженер Проекту Олександр Карнаух.

В ході тренінгу учасники ознайомилися з вимогами підготовки інноваційної мікропроектної пропозиції, порядком розгляду та погодження проектів, їх безпосереднього впровадження, вимог до закупівель, виконання робіт тощо.

Учасники заходу отримали роз’яснення як самостійно обирати підрядну організацію, здійснювати контроль і нагляд, а також приймання в експлуатацію, на баланс та забезпечувати надійної експлуатації об’єкту тощо.

Виступаючи перед присутніми, заступник голови обласної ради поінформував про підсумки впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 2» на Черкащині у 2012 році та окреслив завдання, що стоять перед органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями щодо реалізації проектів, запланованих на 2013 рік. Це, за словами Василя Касяна, сприятиме органам місцевого самоврядування брати активнішу участь у реалізації обласної програми «Будуємо нову Черкащину».

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформації
Друкувати   Версія для друку