Відібрано райони для участі у компоненті проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІ»Відібрано райони для участі у компоненті проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІ»16 липня 2012 року заступник голови обласної ради Василь Касян провів робочу нараду із координаторами проекту від ЄС/ПРООН в області та фахівцями з питань впровадження енергозберігаючих систем на Черкащині. У ході наради були обговорені питання впровадження компоненту проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІ» з інноваційного енергозбереження в області.

Зокрема, Василь Касян спільно з координатором проекту від ЄС/ПРООН в області Наталією Белюкіною та координатором від облдержадміністрації Вітою Вдовиченко розглянули та обговорили заявки районів про участь у компоненті. Так, від потенційних тринадцятьох районів-учасників надійшло 9 заявок. З них, учасниками наради було обрано три основні райони – Звенигородський, Драбівський і Смілянський та два резервні – Городищенський і Тальнівський, для подальшої участі у реалізації компоненту.

На жаль, ряд районів не подали своїх заявок, хоча мали можливість брати участь у конкурсному відборі.

На завершення зустрічі заступник голови обласної ради висловив сподівання, що усі відібрані райони-учасники компоненту активно проявлять себе у ході виконання проектів, що в свою чергу стане значною допомогою громаді у встановленні енергозберігаючих систем для покращення життя місцевих жителів.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформації
Друкувати   Версія для друку