На засіданні колегії облдержадміністрації розглянуто хід виконання другої фази проекту ЄС-ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ»На засіданні колегії облдержадміністрації розглянуто хід виконання другої фази проекту ЄС-ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ»    31 січня 2012 року відбулося засідання облдержадміністрації, яке провів її голова Сергій Тулуб. У роботі колегії взяв участь голова обласної ради Валерій Черняк.

З-поміж інших питань порядку денного окрему увагу було приділено розгляду питання про хід реалізації другої фази проекту ЄС-ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ» в Черкаській області, яке до уваги присутніх представив начальник Головного управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин облдержадміністрації Володимир Калашніков.

Відзначивши успішне виконання першої фази проекту на Черкащині, Володимир Миколайович поінформував присутніх про те, що у ході здійснення другого етапу, за попередніми прогнозами, у 2012 році буде виконано 38 мікропроектів у відібраних 9 районах на загальну суму 5 960 000 гривень, з яких кошти ПРООН будуть становити близько 3 млн. гривень, кошти сільських громад – майже 300 тис. гривень, кошти бізнесу складатимуть понад 300 тис. гривень.

Також невелику грантову підтримку отримали ще 4 райони, в яких буде реалізовано по 4 мікропроекти. Таким чином, всього на Черкащині буде здійснено 54 проекти.

Як зауважила координатор проекту Наталя Белюкіна, програма «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», перш за все, є соціальним проектом, що має на меті позитивно вплинути на свідомість людей, зробити їх більш активними та готовими до співпраці з владою, інвесторами задля добробуту своїх населених пунктів.Друкувати   Версія для друку