На базі Корсунь-Шевченківського районного центру дитячої та юнацької творчості проведено обласний семінар-практикум

05 листопада 2019, 09:09

За повідомленням комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми  Черкаської обласної ради», відповідно до плану його роботи на базі Корсунь-Шевченківського районного центру дитячої та юнацької творчості проведено обласний семінар-практикум для керівників гуртків еколого-натуралістичної творчості за темою: «Формування ціннісних орієнтирів освітнього процесу у  закладах позашкільної освіти».

Учасників семінару-практикуму привітали начальник відділу освіти Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації Оксана Грушевська, директор КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» Людмила Давиденко, завідуюча лабораторією виховної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» Валентина Кудін.

На початку директор Корсунь-Шевченківського РЦДЮТ Тетяна Фурса ознайомила учасників семінару з діяльністю Корсунь-Шевченківського районного центру дитячої та юнацької творчості, а «Хвилинкою настрою» порадували гостей його художні колективи.

Чудовою та пізнавальною виявилася екскурсія до музею історії освіти Корсунь-Шевченківщини.

А завідувачка відділом еколого-натуралістичної роботи цього центру Ірина Ковальова провела екскурсію до відділу закритого ґрунту, де ознайомила з масштабністю та різноманіттям представленої у теплиці флори, що, без сумніву, вразила усіх відвідувачів.

Цікаво було проведено майстер-клас з виготовлення листівки, що його показала Людмила Хулап, керівник гуртка КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної  ради», де кожний учасник створив свою неповторну роботу.

Тренінгове заняття «Форми та методи створення природоохоронних проектів з дітьми та молоддю» провела Олена Пащенко, координатор освітніх та виховних програм Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта»

За круглим столом учасники семінару поділились проблемними питаннями та перспективами роботи закладів позашкільної освіти.

Завершився захід врученням сертифікатів про участь у семінарі.


Виконавчий апарат обласної ради