На виконання обласної програми закуплено клас інтелектуального розвитку

02 березня 2020, 16:42

Як інформують в Уманській районній раді, для учнів Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів закуплено клас інтелектуального розвитку «Шахи». Зроблено це на виконання обласної програми «Підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року» на умовах співфінансування (20% – державний бюджет та 80 % – місцевий).

28 лютого 2020 року відбулося урочисте відкриття класу інтелектуального розвитку, у якому взяла участь голова районної ради Оксана Супрунець, а також ті,  хто доклав до цього тих чи інших зусиль: народні депутати України – голова комітету з питань освіти, науки та інновацій у Верховній Раді України Сергій Бабак, заступниця комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування у Верховній Раді України Оксана Дмитрієва, голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк, селищний голова Михайло Байда та інші.

                                                                                                                      

 

 

Учням передано повні комплекти шахового інвентарю (електронні шахові годинники, комплекти для гри в шахи, портрети визначних гросмейстерів з шахів тощо).   

Цього ж дня було організовано шаховий турнір серед учнів, в якому взяли участь школярі Бабанської та Іванівської ЗОШ, а  також чемпіонат району з шахів для ветеранів, у якому взяли участь 12 любителів шахів з сіл Бабанка, Аполянка, Собківка, Сушківка, Іванівка, Берестівець, Дмитрушки та Ропотуха.

Ігри проводилися за швейцарською системою. Здобувши перемогу у всіх турах, І місце серед школярів зайняла Омельчук Марина (учениця 10 класу Іванівської ЗОШ), ІІ – Шнира Денис (учень 5 класу Бабанської ЗОШ), ІІІ – Зарудняк Марина (учениця 10 класу Бабанської ЗОШ).

А перемогу в чемпіонаті району для ветеранів отримав Скрипка Василь (с. Собківка), ІІ місце – Черній Андрій (с. Собківка), ІІІ місце – Затишняк Володимир (с. Ропотуха).

Учнів та ветеранів спорту нагороджено грамотами, медалями, а чемпіонів – кубком. Діти отримали подарункові сертифікати від ТРК «ТІМ» на безкоштовне користування Інтернетом: 3 місяці – за зайняте ІІІ місце, 6 місяців – за ІІ місце та 12 місяців – за І місце.

Далі дирекція школи провела коротку екскурсію закладом освіти, який в останні роки значно оновився. Оглянуто сучасний комп’ютерний клас, комп’ютерний кабінет для початкових класів, кабінет робототехніки, спортивну залу, харчоблок та їдальню. Також гості самотужки змогли переконатися в якості та смакових властивостях страв, які готують для дітей.

На завершення учні школи віршованими привітаннями та пісенними композиціями висловили вдячність гостям за сприяння у розвитку їхньої школи.


Виконавчий апарат обласної ради