Нехайківська громада Драбівщини підтримує традиції

21 серпня 2019, 16:33

Кожний населений пункт має свої традиції та історію. А найкращим приводом згадати її, пошанувати поважних людей, поділитися здобутками або просто поспілкуватися є відзначення Дня села.

У Нехайках також склалася традиція: післяжнивної пори, коли сільські жителі уже справилися із збиранням врожаю зернових, – проводити свято «День села». У громаду цього дня з’їжджаються багато гостей – колишніх земляків, щоб зустрітися з односельцями, згадати дитинство, юність, розповісти про себе.

Цьогоріч свято було організовано на високому рівні. Щоб воно надовго запам’яталося і місцевим жителям, і гостям, заздалегідь працювали організатори його проведення. Тому програма святкування була насичена різноманітними заходами: спортивні змагання, шаховий турнір, дитячі розваги, заглиблення в минуле, святкова торгівля, відпочинкова зона, концерт, «жива» музика.

 

Урочиста частина заходу відбулася у просторій залі сільського Будинку культури, де з вітальними словами звернулися заступник голови районної ради Тетяна Богославець і сільський голова Сергій Петренко.

- День села - це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Славна історія вашого села є частинкою історії нашого району, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. І головна заслуга в цьому як наших пращурів, так і всіх, хто зараз працює на полях, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує дітей, хто лікує і залучає до культурних цінностей, хто відстоює мир сьогодні на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, всюди, де кується наша українська міць, - сказала Тетяна Володимирівна.

Вона подякувала нехайківцям за працю і любов до малої Батьківщини та з нагоди свята за багаторічну сумлінну працю й активну громадську позицію вручила Подяки районної ради лаборанту Нехайківської амбулаторії Ользі Степаненко і директору історико-краєзнавчого музею Тетяні Юхимович.

Після офіційної частини мешканці громади дивилися святковий концерт, на якому вичерпну пісенну насолоду протягом кількох годин дарували Назарій і Дмитро Яремчуки.


Виконавчий апарат обласної ради