Головному центру підготовки особовго складу Держприкордонслужби ім. генерал-майора Ігоря Момота - 28 років

01 липня 2020, 16:40

Голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний привітав прикордонників  із річницею від дня заснування центру підготовки та вручив почесні грамоти.

За словами голови обласної ради, професію прикордонника вважають однією із найперспективніших в Україні. Саме вони одні з перших пішли на передову у 2014-ому році,  а за роки війни близько тисячі військових із "Оршанця" захищали східні кордони держави.

-  Сподіваємося, що наші прикордонники зовсім скоро стоятимуть на варті усіх українських кордонів від Львова до Луганська, від Києва до Сімферополя. Хочу подякувати колективу за вкладені знання і сили. А майбутнім прикордонникам бажаю міцного здоров’я, сили та витримки у нелегкій службі. Ви зустрічаєте і проводжаєте людей на кордоні, формуєте перше враження про державу. Переконаний, що з вишколом, який отримуєте в цьому навчальному центрі, гідно представлятимете нашу державу й захищатимете її, - додав голова обласної ради.

Під час урочистостей присутні вшанували світлу пам'ять тих, хто віддав життя за суверенітет та незалежність рідної країни хвилиною мовчання та покладанням квітів. Начальник Головного центру полковник Дмитро Коцеруба передав вітання від Голови Держприкордонслужби України генерал-майора Сергія Дейнеко. Та від себе особисто подякував персоналу за сумлінне виконання службових обов’язків, побажав усім міцного здоров’я, наснаги та сімейного добробуту.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: http://oblradack.gov.ua/golovnomu-centru-pidgotovki-osobovgo-skladu-derzhprikordonsluzhbi-im-general-mayora-igorya-momota