Корсунські депутати схвалили звернення щодо утворення Шевченківського району з центром у м. Корсунь-Шевченківський

12 жовтня 2020, 15:43

9 жовтня 2020 року голова районної ради Валерій Заболотній провів засідання позачергової 52-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради.

У роботі сесії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови та голови ОТГ, представники засобів масової інформації.

Свою роботу сесія розпочала із вшанування хвилиною мовчання пам’яті загиблих під час Євромайдану, військовослужбовців і мирних жителів, загиблих під час проведення антитерористичної операції  та Операції  об’єднаних сил на сході України.

На розгляд сесії було подано 12 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

У ході роботи депутати районної ради ухвалили низку рішень, що стосувалися комунального майна спільної власності територіальних громад району, зокрема, про передачу майна у комунальну власність міської ради; про надання згоди на безоплатну передачу майна районної комунальної власності; про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди спільної власності територіальних громад (районної комунальної власності); про внесення змін до рішення районної ради № 51-19/VII від 16.09.2020 «Про безоплатну передачу у власність легкового автомобіля із запасними частинами»; надали дозвіл КНП «Корсунь-Шевченківський центр первинної медико-санітарної допомоги» на списання спеціалізованого вантажного самоскиду С, ГАЗ 5201.

Окрім того, погодили надання матеріальної допомоги жителям району за рахунок коштів, передбачених на здійснення депутатських повноважень, та за рахунок коштів районного бюджету; внесли зміни до районного бюджету Корсунь-Шевченківського району на 2020 рік.  

Також схвалили звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України А. Стріхарського, народного депутата України С. Рудика, Черкаської обласної ради та Черкаської обласної державної адміністрації щодо утворення Шевченківського району з центром у м. Корсунь-Шевченківський.

Розглянувши питання порядку денного, сесія завершила свою роботу.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: http://oblradack.gov.ua/korsunski-deputati-skhvalili-zvernennya-schodo-utvorennya-shevchenkivskogo-rayonu-z-centrom-u-m