У Шполянській громаді побудували, але не відкрили міні-футбольне поле

15 жовтня 2020, 14:08

За інформацією Шполянської міської ради ОТГ, біля НВК № 3-гімназія м. Шполи споруджено міні-футбольне поле. Роботи велись близько трьох місяців за рахунок коштів міського бюджету, які виділили за одноголосної підтримки депутатів (більшість з яких від ВО «Черкащани»). Вартість будівництва спортивного об’єкту становить майже 1,5 мільйона гривень.

Все готове для урочистого відкриття футбольного поля, що заплановано провести під час турніру з міні-футболу пам’яті Білецького Вячеслава.

Однак організатори врахували, що нині Шполянщина віднесена до «помаранчевого» рівня небезпеки від COVІD-19, посилюються карантинні та протиепідемічні заходи, тому дату відкриття спортивного майданчика та проведення зазначеного Турніру буде визначено пізніше.

Після відкриття міні-футбольне поле буде доступне для тренувань всім спортсменам та любителям футболу як адмінцентру, так і прилеглих до громади сіл.

☑️ Площа футбольного майданчика — 989 м2, загальна площа забудови 1010,22 м2. Розрахований на гру 5 на 5 чоловік.

☑️ Футбольне поле обладнане металевою огорожею (розбірною), розмір поля відповідає міжнародним стандартам і становить 43 на 23 м, покрите синтетичною травою.

☑️ Ворс поліетиленовий і стійкий до зношування та перепадів температури (від -40 до +80 С) та ультрафіолетового випромінювання.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: http://oblradack.gov.ua/u-shpolyanskiy-gromadi-pobuduvali-ale-ne-vidkrili-mini-futbolne-pole