У Мокрокалигірській ОТГ відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

16 жовтня 2020, 12:28

15 жовтня керівники області та громади урочисто перерізали стрічку на дверях нової амбулаторії, побудованої за державною програмою «Доступна медицина» у селі Ярошівка Катеринопільського району.

- У новій амбулаторії, крім просторих кабінетів з новими меблями,  зручних для лікарів та пацієнтів, є обладнання для телемедицини, нові електрокардіографи, дерматоскоп (для діагностики новоутворень), центрифуга (для забезпечення досліджень крові) та багато іншого необхідного обладнання, - констатувала головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Мокрокалигірської громади Людмила Воїнцева. - Також нам передали новий автомобіль, який будемо використовувати для візитів лікаря додому до пацієнта, яких, зазвичай, щодня буває  більше десяти. 

- Наша громада – одна з небагатьох, що утримують власну «Швидку допомогу», яка працює щоденно, у вихідні і святкові дні – цілодобово, - зазначила голова Мокрокалигірської громади Вікторія Пипа. – Ми придбали нову стоматологічну установку для послуг мешканцям громади, створили сучасно обладнані  реабілітаційний центр для учасників АТО  та Центр фізичного здоров’я населення. Нам вдалося зберегти кожен медичний заклад первинної допомоги у селах громади. Також, нам вдалося включити ремонт Мокрокалигірської амбулаторії ЗПСМ до державної програми і одержати державну підтримку: загальна вартість проекту - 6 мільйонів гривень, внесок громади - 600 тисяч гривень. Ми проведемо заміну вікон, перекриття даху, ремонт фасаду, інші ремонтні роботи. І, завдяки відкриттю нової амбулаторії у селі Ярошівка та оновленню діючої у селі Мокра Калигірка, ми зможемо забезпечити надання  медичних послуг для людей громади на ще якіснішому рівні.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: http://oblradack.gov.ua/u-mokrokaligirskiy-otg-vidkrili-novu-ambulatoriyu-simeynoi-medicini