Депутати Кам’янської районної ради перервали роботу сесії

20 жовтня 2020, 08:50

16 жовтня 2020 року проведено засідання чергової 58 сесії Кам’янської районної ради VII скликання. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Богдан Солошенко, начальники відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів, сільські голови.

У зв’язку з хворобою голови районної ради  Сергія Сундукова депутати прийняли рішення ради обрати головуючого сесії. Ним стала  голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та органами місцевого самоврядування, законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та антикорупційної політики Людмила Бойко.

Розпочали засідання з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО.

На пленарне засідання прибуло 19 депутатів. Спочатку головуюча привітала іменинників, чиї дні народження припали на міжсесійний період.

Потім голова райдержадміністрації Богдан Солошенко вручив Почесну грамоту Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради Темному Івану Дмитровичу – Грушківському сільському голові та Гудзенку Володимиру Миколайовичу – активісту, волонтеру, учаснику бойових дій в зоні АТО за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

У ході пленарного засідання було розглянуто 10 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо у постійних комісіях районної ради та президії.

Одними з перших депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за  І півріччя 2020 року; внесли зміни та доповнення до рішення районної ради від 19.12.2019 № 52-15/VII «Про районний бюджет на 2020 рік», затвердили фінансовий план на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Кам’янський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Крім того, депутати розглянули ряд питань про управління майном районної комунальної власності, зокрема: про списання майна районної комунальної власності з балансу КНП «Кам’янський районний центр ПМСД», про передачу майна районної комунальної власності з балансу РКП «Кам’янський водоканал» на баланс КНП «Кам’янський районний центр ПМСД», про передачу майна районної комунальної власності на баланс КНП «Кам’янський районний центр ПМСД», про списання майна районної комунальної власності з балансу РКП «Кам’янський водоканал, про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2017 № 26-1/VII «Про передачу об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл і міста Кам’янського району».

Також депутати затвердили проект землеустрою щодо встановлення меж села Ревівка та села Пляківка Михайлівської сільської ради.

Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Кам’янського району за 2020 рік проінформував начальник Кам’янського відділення поліції Смілянського відділу поліції ГУНП  в Черкаській області Євген Лазарев.

Бурхливе обговорення у депутатів викликало питання про звернення депутатів Кам’янської районної ради Черкаської області до Президента України Зеленського В.О., депутата Верховної Ради України Завітневича О.М., Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради щодо недоцільності створення національного природного парку «Холодний Яр» на території Кам’янського району. Було висловлено багато зауважень, пропозицій, але одностайності не досягли.. За результатами розгляду депутати прийняли рішення зробити перерву у роботі 58 сесії.

Про продовження роботи пленарного засідання буде повідомлено додатково.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: http://oblradack.gov.ua/deputati-kamyanskoi-rayonnoi-radi-perervali-robotu-sesii