На завершення своєї каденції депутати на сесії перерозподілили бюджетні кошти та ухвалили низку інших рішень

21 жовтня 2020, 10:39

Днями голова районної ради Світлана Лещенко провела пленарне засідання чергової сорок дев’ятої сесії Маньківської районної ради. 

У її роботі взяли участь депутат обласної ради Олександр Северин, сільські та селищні голови, заступник голови та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних установ, окремих підприємств та організацій, представники засобів масової інформації.

Свою роботу сесія розпочала з хвилини мовчання, вшановуючи пам’ять військовослужбовців і мирних жителів, що загинули під час проведення антитерористичної операції  та операції  об’єднаних сил на сході України.

Затвердивши порядок денний сесії, депутати приступили до обговорення питань порядку денного, до якого було подано 13 питань.

Передувала сесії робота профільних постійних комісій та президії районної ради. Проекти рішень було попередньо розміщено на офіційному веб-сайті районної ради та роздано у паперовому варіанті, що дало змогу депутатам детально і заздалегідь ознайомитися з документами.

Одним з перших депутати затвердили Перелік об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селища району, з яким виступила головна спеціалістка районної ради Світлана Мащенко.

Далі депутати внесли зміни до районного бюджету, з якими присутніх ознайомила заступниця начальника фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Рудь.

Народні обранці підтримали проект рішення та виділили кошти для:

КНП «Маньківська центральна районна лікарня» у сумі 83 804 грн на виконання Районної програми вдосконалення надання вторинної медичної допомоги населенню Маньківського району на 2019-2021 роки, з яких: 16 175 грн - на поновлення недоторканого резерву лікарських засобів з обмеженим терміном придатності; 7 800 грн - на оплату послуг за поточний ремонт рентгенапарата; 49 800 грн – на поточний ремонт медичної техніки комплексу РДК-ВСМ; 10 029 грн - послуги з технічного огляду та випробувань електромереж.

КНП «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» у сумі 40 000 грн на виконання районної Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Маньківському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018-2021 роки з метою придбання безкоштовних ліків онкохворим (30 000 грн) та особам з орфанними захворюваннями (10 000 грн).

на забезпечення туберкулінодіагностики серед дитячого населення, постановка реакції Манту в сумі 64,0 тис.грн відповідно до районної Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Маньківському районі

управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації для виплати матеріальної допомоги (онкохворим) на суму 80,0 тис. грн згідно із заходами програми «Соціальний захист ветеранів, осіб з інвалідністю та малозабезпечених громадян на 2011-2020 роки».

Окрім того, за рахунок перерозподілу коштів резервного фонду районного бюджету спрямували кошти у сумі 185 тисяч грн на здійснення заходів щодо запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19.

За рахунок коштів вільного залишку районного бюджету спрямували кошти у сумі 9 300 грн на придбання пально-мастильних матеріалів для рятувальників відповідно до Комплексної програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території району, вжиття заходів щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та подій на 2016-2020 роки.

На завершення депутати розглянули низку питань, що стосуються внесення змін та затвердження фінансового плану КНП «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» та збільшення граничної чисельності працівників і затвердження фінансового плану КНП «Маньківська центральна районна лікарня».

На завершення розгляду питань порядку денного сесії голова районної ради Світлана Лещенко подякувала депутатам Маньківської районної ради VII скликання, сільським та селищним головам, депутату Черкаської обласної ради Олександру Северину, керівникам підприємств і установ району, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації  за спільну плідну працю упродовж всієї каденції.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: http://oblradack.gov.ua/na-zavershennya-svoei-kadencii-deputati-na-sesii-pererozpodilili-byudzhetni-koshti-ta-ukhvalili