У порядку денному сесії – зміни до рішень про передачу майна та до фінансового плану КНП

22 жовтня 2020, 16:15

Заступниця голови Шполянської районної ради Лідія Татарина 21 жовтня 2020 р. провела засідання позачергової п'ятдесятої сесії. Через складну епідемічну ситуацію щодо захворюваності на COVID-19 засідання сесії проходило з дотриманням  карантинних правил: наявність засобів особистого захисту, соціальна дистанція.

У роботі пленарного засідання сесії також взяли участь голова районної державної адміністрації Наталія Коваль, депутат обласної ради Василь Уманець,  доповідачі з питань порядку денного.

На початку сесії присутні вшанувати хвилиною мовчання пам'ять загиблих наших земляків, хто відстоював та захищав свободу, незалежність і територіальну цілісність України на сході України.

Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Першим заслухали заступницю голови районної ради Лідію Татарину, яка ознайомила із змінами, що пропонуються до рішення про передачу майна районної комунальної власності – закладів культури та закладів освіти до комунальної власності Шполянської міської ради та запропонувала передати це майно до 31 грудня 2020 року.

Далі Лідія Татарина запропонувала зміни і до рішення про передачу майна районної комунальної власності закладів освіти до комунальної власності Лип'янської сільської ради. Датою передачі вона назвала до 31 грудня 2020 року.

Серед інших питань депутати затвердили зміни до рішення про передачу майна районної комунальної власності закладів освіти до комунальної власності Матусівської сільської ради та надали згоду на передачу з районної комунальної власності до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ закладу охорони здоров’я.

Окрім того, ухвалили ряд рішень щодо управління майном районної комунальної власності, зокрема: надали згоду на передачу цілісних майнових комплексів, майна та земельних ділянок КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О. С. Коломійченків» з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ; внесли зміни до районної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» на 2020 рік; внесли зміни до рішення районної ради від 20.12.2019 р. №40-7/VII «Про районний бюджет Шполянського району на 2020 рік».

Також затверджено зміни до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків».

На завершення сесії депутати затвердили стратегії розвитку закладів загальної середньої освіти.

У зв'язку із фактичним завершенням каденції та проведенням ювілейної, п'ятдесятої сесії районної ради, заступниця голови районної ради Лідія Татарина вручила найактивнішим депутатам Грамоти районної ради, а співаючий голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики та спорту Анатолій Головкін презентував всім присутнім чудову пісню. Завершилась сесія депутатською фотосесією на згадку.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: http://oblradack.gov.ua/u-poryadku-dennomu-sesii-zmini-do-rishen-pro-peredachu-mayna-ta-do-finansovogo-planu-knp