Місцеві вибори: сьогодні завершується агітація за кандидатів, завтра – «день тиші»

23 жовтня 2020, 14:35

ЦВК і всі засоби масової інформації наголошують, що у зв'язку із пандемією під час  голосування 25 жовтня усім виборцям необхідно неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів.Це мають розуміти усі.

Виборчі дільниці розпочнуть роботу у неділю 25 жовтня з 08:00 та працюватимуть до 20:00.

Окрім того, згідно чинного законодавства сьогодні, 23 жовтня, в Україні завершується агітація за кандидатів на місцевих виборах, а це значить, що політичні партії та їхні кандидати мають зняти всі агітаційні матеріали, розміщені в громадських місцях.

А наступний день, 24 жовтня, законодавство визначило як «день тиші».

Днями у Центральній виборчій комісії (ЦВК) попередили, що у зв’язку із коронавірусною ситуацією в країні підрахунок голосів виборців буде тривалим:Членів комісій закликали дотримуватися чіткого алгоритму дій, щоб підрахунок був проведений правильно та без ускладнень.

  Читайте також Місцеві вибори 25 жовтня 2020: як проходять і як проголосувати

  Місцеві вибори 2020: що варто знати

  • 15 липня Верховна Рада прийняла постанову про призначення чергових місцевих виборів на 25 жовтня (№3809). Українці обиратимуть місцевих депутатів та мерів міст. 
  • Вибори депутатів Донецької та Луганської обласних рад не призначили у зв'язку з неможливістю забезпечення представництва спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ та міст.
  • 5 вересня в Україні стартував виборчий процес у рамках підготовки та проведення місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня.
  • ЦВК затвердила нову форму бюлетенів для голосування на місцевих виборах в Україні в жовтні цього року. Також визначилися з кольорами бюлетенів - їх буде шість.
  • Кабінет Міністрів України затвердив правила голосування під час карантину.

  Виконавчий апарат обласної ради


  Source URL: http://oblradack.gov.ua/miscevi-vibori-sogodni-zavershuetsya-agitaciya-za-kandidativ-zavtra-den-tishi