Захисники кордонів України відзначають своє професійне святоЗахисники кордонів України відзначають своє професійне свято27 травня 2014 року у святковому залі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України, що розташований в смт Оршанець відбулись урочистості з нагоди Дня прикордонника. Привітати захисників українських кордонів з професійним святом завітали голова обласної ради Валентина Коваленко, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко та його заступник Віталій Коваль.

Урочисті вітання на адресу прикордонників Навчального центру телеграмою надіслав Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин.

Першим поздоровив колег із професійним святом виконуючий обов’язки начальника Навчального центру Державної прикордонної служби України полковник Ігор Павлов. Він, зокрема, відзначив, що військові прикордонники і вся країна вперше відзначає це свято у складних умовах, у стані неоголошеної війни. Ігор Валерійович також нагадав присутнім, що начальник Навчального центру Державної прикордонної служби України Ігор Момот на чолі загону наразі перебуває на східному кордоні, де військові першими стали на захист цілісності нашої країни і з честю виконують свій обов’язок у надскладних умовах постійної зовнішньої агресії. Захисники кордонів України відзначають своє професійне свято

Ігор Павлов побажав усім прикордонникам, що зараз на лінії вогню та присутнім миру, здоров’я та родинного затишку, а також вручив подяки й нагороди окремим військовим.

Вручив Почесні грамоти облдержадміністрації з нагоди свята і висловив щирі слова подяки прикордонникам за службу голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, який також зауважив доблесть і стійкість наших прикордонників, що вони проявляють у нерівному, часом, протистоянні з ворогом.

Найщиріші побажання прикордонникам висловила голова обласної ради Валентина Коваленко:

– Важко назвати сьогоднішній день святом. Адже тривожно на душі від того, що десь там їдуть танки, БТРи і невідомо, яка доля очікує наших чоловіків-зихисників. Але хвала Богу і вам, шановні наші захисники, що на нашу, проникнену Шевченковим словом і духом, землю не прорветься озвірілий ворог. Ваша професія зараз стала найактуальнішою… і ми всі дякуємо за ваш щирий патріотизм, зіркість духу і професійну пильність. Саме на вас, мужні чоловіки, з гордістю дивиться і сподівається вся Україна, тому що зараз захист кордонів нашої держави – найголовніше завдання.

Вона особливо відзначила, що сьогодні всі українські жінки гордяться своїми чоловіками – справжніми патріотами і хоробрими захисниками. Голова обласної ради побажала прикордонникам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою та принагідно вручили Почесні грамоти обласної ради.Захисники кордонів України відзначають своє професійне свято

Варто відмітити, що в ході урочистих заходів з яскравими вокальними номерами виступили прикордонники, зокрема, музичним дарунком для учасників свята став виступ вокально-інструментального ансамблю «Оршанець» однойменного Навчального центру Державної прикордонної служби.

Наостанок свого перебування в Оршанецькому центрі, керівники області поспілкувалися з виконуючим обов’язки начальника Навчального центру Державної прикордонної служби України полковником Ігорем Павловим щодо потреб наших військовослужбовців, які зараз перебувають на східних рубежах країни, а також дізналися про поточну ситуацію на Сході.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації

Друкувати   Версія для друку