Третя фаза спільного проекту ЄС/ПРООН успішно представлена у Драбівському районіТретя фаза спільного проекту ЄС/ПРООН успішно представлена у Драбівському районі
17 листопада 2014 року на Драбівщині представлено третю фазу спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Презентація відбулася під час районного семінару за участю голови Драбівської районної ради Володимира Дзеги, першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Лободи, координаторів Черкаського обласного підрозділу впровадження проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Анни Бабкової та Людмили Страшної, сільських, селищних голів, представників громадськості та засобів масової інформації.

У зверненні до присутніх голова районної ради зазначив, що Драбівський район брав участь у другій фазі проекту, яка тривала у 2012-2014 роках.

В рамках співпраці реалізовано 3 проекти щодо заміни частини віконних блоків на будівлях Погребської, Бирлівської, Золотоношківської загальноосвітніх шкіл, 1 - з відновлення вуличного освітлення в с.Митлашівка, та 2 проекти з впровадження інноваційних джерел енергії ( Погребський ДНЗ та Бирлівська лікарська амбулаторія). Також було створено 4 громадські організації, що згуртували жителів для вирішення давно наболілих проблем.

Накопичено значний позитивний досвід для району у співпраці із грантовими програмами та реалізації ініціатив територіальних громад за принципом «знизу в гору», що, на думку Володимира Дмитровича, сприяє становленню громад та свідомості громадян.

Під час семінару керівництво району підписало тристоронню Угоду про партнерство між Драбівською районною радою, Драбівською районною державною адміністрацією та Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй.

У рамках підписаної угоди на конкурсній основі буде відібрано чотири громади району для участі в третій фазі Проекту.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації

Друкувати   Версія для друку