Новий сервісний центр МВС надає весь спектр реєстраційних послугНовий сервісний центр МВС надає весь спектр реєстраційних послуг13 березня 2017 року голова обласної ради Олександр Вельбівець ознайомився з роботою нещодавно відкритого у м. Черкаси нового сервісного центру МВС, що замінив колишній МРЕВ.

Реконструкція приміщення і облаштування нового сервісного центру стало можливим завдяки співфінансування робіт із державного, обласного та міського бюджетів. Разом на роботи і оснащення витрачено близько 7 млн грн.

За словами виконуючого обов’язки директора Володимира Андрущенка, це вже 15 сервісний центр МВС нового зразка в Україні, де людей обслуговують за принципом «єдиного вікна». Тут запроваджена найсучасніша система інформаційних технологій і комунікативного обладнання, працюють електронні черга і «книга відгуків».Новий сервісний центр МВС надає весь спектр реєстраційних послуг

У сервісному центрі клієнти мають можливість швидко замінити чи отримати посвідчення водія, зареєструвати й перереєструвати авто, отримати екзаменаційні послуги тощо. Серед нових послуг – видача довідки про відсутність судимості, що раніше надавалася райвідділками поліції, та міжнародні водійські посвідчення, що не видавали взагалі.

За день працівники центру обслуговують близько двохсот осіб.

Однак, роботи із облаштування сервісного центру ще не завершені – на черзі будівництво автодрому, на якому будуть складати іспити майбутні водії. Новий сервісний центр МВС надає весь спектр реєстраційних послуг

Як відзначив Олександр Вельбівець, приміщення нового сервісного центру зручне і зрозуміле для клієнтів, адже оснащене новітньою системою обслуговування і забезпечене сучасною технікою. Крім усього, тут передбачені зручності для людей із особливими потребами: є кнопка виклику адміністратора, пандуси та зручні місця для отримання послуг, а для відвідувачів із дітьми – ігровий куточок.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку