Постійна комісія обласної ради розглянула питання управління майном



Постійна комісія обласної ради розглянула питання управління майном20 березня 2017 року проведено засідання постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності, підприємництва та регуляторної політики. Вела його голова цієї комісії – Наталія Кравцова.

У засіданні взяв участь перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Кравченко звітувала про виконання обласного бюджету на 2016 рік та інформувала про зміни, які потрібно внести до обласного бюджету на 2017 рік; директор Департаменту регіонального розвитку Роман Карманнік представив Програму економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2017 рік.Постійна комісія обласної ради розглянула питання управління майном

Потім члени комісії розглянули та рекомендували на розгляд сесії для призначення кандидатури Теліженка Т. М. на посаду директора державного історико-культурного заповідника «Трахтемирів», Ніколенко В. М. на посаду генерального директора Черкаського обласного комунального підприємства «Фармація, Кудрявцевої О. М. на посаду директора «Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру» та Жаботинського В. П. на посаду директора обласного комунального підприємства «Готельний комплекс «Дніпро», які відповідно до вимог чинного законодавства стали переможцями конкурсних відборів.

Наступними члени комісії розглянули низку питань, що стосуються комунальної власності. Зокрема, підтримали зміни до кодів видів економічної діяльності суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області, зміни до переліку суб’єктів та об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області; Порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Черкаської області; надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності»; прийняття майна у комунальну власність; передачу та списання майна комунальної власності; встановлення пільгової орендної плати. Інформував комісію начальник управління майном обласної комунальної власності Віталій Петров.Постійна комісія обласної ради розглянула питання управління майном

На завершення погоджено розподіл препаратів інсуліну та виробів медичного призначення, про який доповідав заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Найдан, та заслухано інформацію начальника управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у області Олени Дубової щодо виконання програми захисту прав споживачів у Черкаській області на 2012-2016 роки.

Питання порядку денного рекомендовано внести на обговорення і прийняття рішень сесією обласної ради.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку