Презентовано виставку ілюстрацій до літературних творів «І оживає дух козацький»Презентовано виставку ілюстрацій до літературних творів «І оживає дух козацький»19 квітня 2017 року в обласному художньому музеї Черкаської обласної ради презентовано виставку-конкурс ілюстрацій до літературних творів про козацтво учнівської та студентської молоді «І оживає дух козацький».

Конкурс стартував 15 грудня 2016 року в обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка у рамках бібліотечного проекту «Ми – козацького роду». Символічно, що він пройшов у рік відзначення 525-річчя виникнення українського козацтва та 100-річчя створення Вільного козацтва.

Презентовано виставку ілюстрацій до літературних творів «І оживає дух козацький»Організаторами конкурсу виступили Черкаська обласна бібліотека для юнацтва ім. В.Симоненка та Черкаська обласна громадська організація «Світовид». Співорганізатори – Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Презентовано виставку ілюстрацій до літературних творів «І оживає дух козацький»Мета конкурсу – привернути увагу молоді до феномену української історії – козацтва, спонукати до створення власних ілюстрацій до літературних творів про козацтво, сприяти розвитку образного мислення молоді та вмінню реалізовувати творчі задуми різними техніками виконання.

Презентовано виставку ілюстрацій до літературних творів «І оживає дух козацький»Учасниками конкурсу стали юнаки та дівчата віком від 12 до 22 років, які захоплюються літературою та образотворчим мистецтвом. Загалом на конкурс представлено100 робіт. Варто зазначити, всі роботи виконано професійно. Вони дійсно відображають оспіваний віками дух козацтва, що його предки передають своїм нащадкам.

Презентовано виставку ілюстрацій до літературних творів «І оживає дух козацький»Підсумки конкурсу та нагородження переможців проведено 23 березня в його організаторів - обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка.

Презентовано виставку ілюстрацій до літературних творів «І оживає дух козацький»Конкурс на кращу ілюстрацію до літературного твору про козацтво «І оживає дух козацький» не тільки виявив і популяризував творчий потенціал нашої молоді, але й привернув її увагу до нашої історії, до того, як свою землю любили і боронили козаки, та як треба учитися в них нинішнім і майбутнім поколінням відстоювати її. Бо хто ж, як не ми, є їх нащадками!


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку