На Уманщині відбулось районне свято обдарованих учнів «Перлини майбутнього - 2017»На Уманщині відбулось районне свято обдарованих учнів «Перлини майбутнього - 2017»18 травня 2017 року у великому актовому залі управління агропромислового розвитку райдержадміністраці відбулось районне свято обдарованих учнів «Перлини майбутнього – 2017». Вшановувати обдарованих школярів Уманщини освітянська громада району зібралася уже вдев’яте.

На свято запрошено переможців та призерів обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, культурно-мистецьких конкурсів, спортивних змагань, турнірів, а також директорів загальноосвітніх закладів району та педагогів-організаторів.

На Уманщині відбулось районне свято обдарованих учнів «Перлини майбутнього - 2017»Враховуючи, що у цей день відзначалося свято – День вишиванки, майже всі присутні у залі були одягнені у різноманітні варіації національної сорочки, що різнилися між собою орнаментом, тканиною, технікою виконання та гамою барв.

Вітаючи учасників заходу й вручаючи їм нагороди, голова районної ради Оксана Супрунець зазначила, що нинішні перемоги учнів Уманщини є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Обдаровані діти – це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта держави.

- Вам відкривати всесвітні таємниці, сягати нових вершин, розбудовувати рідну країну. Вам бути господарями на українській землі. Вам належить майбутнє, – підкреслила голова районної ради.

На Уманщині відбулось районне свято обдарованих учнів «Перлини майбутнього - 2017»Оксана Анатоліївна побажала юним талантам впевнено йти до поставленої мети та вручила 18 учням Дипломи районної ради за особливі успіхи у навчанні, науково-дослідницькій діяльності та особистий внесок у піднесення іміджу району в номінації «Гордість Уманщини», а десятикласнику Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Омельчуку Івану – Диплом районної ради за високі спортивні досягнення та особистий внесок у піднесення іміджу району за зайняте І місце в парному та особистому розряді в складі команди Черкаської області у фінальних змаганнях з настільного тенісу V спортивних ігор школярів України в 2016 році.

На Уманщині відбулось районне свято обдарованих учнів «Перлини майбутнього - 2017»Від імені всіх номінантів слова вдячності своїм вчителям-наставникам і батькам висловила переможниця Всеукраїнського Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, учениця 6 класу Дмитрушківської школи Тетяна Ващенко. Саме їй випала честь підняти прапор Європейського Союзу на центральній площі м.Умань у день, коли Україна отримала безвізовий режим з ЄС.

Відзначено також навчальні заклади, що стали переможцями: І місце – Родниківська ЗОШ (директор Слупіцька Олександра Іванівна); ІІ місце – Дмитрушківська ЗОШ (директор Мовчан Ніна Іванівна); ІІІ місце – Косенівський НВК (директор Кузьменко Людмила Іванівна). Кожну з цих шкіл було нагороджено ноутбуком.

На Уманщині відбулось районне свято обдарованих учнів «Перлини майбутнього - 2017»Титул «Учень року - 2017» серед 7 претендентів виборола учениця 11 класу Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Інна Антонюк. Відзнаку їй вручив начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА, депутат районної ради Борис Бондар.

Учасників та гостей свята розважали учнівські й вчительські колективи художньої самодіяльності Уманщини.

А після завершення урочистостей винуватці свята – обдаровані учні організували флешмоб «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі». Їх підтримали працівники районної ради та райдержадміністрації, інших районних установ та організацій, чимало депутатів районної ради, учнівська молодь та всі патріотично налаштовні жителі Уманщини, що також цього дня одягли вишиванки.

Усі учасники флешмобу створили «живий» Герб України та заспівали Гімн держави.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку