Депутати Драбівської районної ради внесли зміни до бюджетуДепутати Драбівської районної ради внесли зміни до бюджету19 травня 2017 року у великій залі Будинку рад голова Володимир Дзега провів пленарне засідання 16 позачергової сесії Драбівської районної ради.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації та керівники підприємств, установ і організацій, представники засобів масової інформації.

Передувала сесії робота постійних комісій та президії районної ради.

Депутати Драбівської районної ради внесли зміни до бюджетуУ ході роботи народні обранці детально розглянули одне із найважливіших питань – це внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Зазначимо, що відбулося збільшення видатків за рахунок субвенцій, які передаються із державного, обласного, сільських бюджетів відповідно рішень рад про делегування коштів районному бюджету в сумі 1 689,430 тис. грн., розподіл вільного залишку бюджетних коштів по загальному фонду становить 1 391,200 тис. грн., перевиконання доходної частини бюджету - 2 865,471 тис. грн.

Депутати Драбівської районної ради внесли зміни до бюджетуВиходячи з викладеного, на сесії було передбачено кошти на капітальний ремонт даху Драбівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» – 600,000 тис. грн., на заміну віконних і дверних блоків у Будинку дитячої творчості - 100,000 тис. грн. та у школах району - 510,000 тис. грн., на проведення капітального ремонту приміщення екстреної медичної допомоги Драбівської ЦРЛ - у сумі 400,000 тис. грн., на програму фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Драбівського району, на 2016 – 2018 роки - 650,000 тис. грн., на соціальні виплати і компенсації - 373,901 тис. грн..

Також народні обранці затвердили Статут комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» у новій редакції та підтримали звернення депутатів Драбівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ситуації навколо ПАТ «Черкасиобленерго».

З усіх питань порядку денного прийнято позитивні рішення.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку