Навчання учасників семінару знайшло продовження в інших музеях ЧеркащиниНавчання учасників семінару знайшло продовження в інших музеях ЧеркащиниЯк повідомлялося раніше, з 4 по 8 вересня 2017 року у Черкаському обласному художньому музеї проведено навчання (семінар) з підвищення кваліфікації працівників закладів культури і мистецтв для музейників з усієї України.

Після теоретичної частини навчання учасники семінару відвідали музеї Черкаської області та ознайомилися з практичною стороною музейної роботи.

Колеги з Кам`янського державного історико-культурного заповідника представили театралізовану екскурсію у музичному супроводі.

Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» представив пішохідні екскурсії по Холодному Яру, оглядини Дуба Залізняка, родинної церкви Хмельницьких у Суботові, резиденції гетьмана та музею Б. Хмельницького. Навчання учасників семінару знайшло продовження в інших музеях Черкащини

Це чудовий приклад того, який широкий пласт історичного минулого містить у собі серце України – Черкащина.

Також гостей приймав Національний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка» – особливе, сакральне місце для усіх українців. Саме тут народився геній українського народу Тарас Григорович Шевченко, і саме на цій землі пройшло його дитинство.

Учасники семінару залишилися у захваті і від Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника, садиби Лопухіних – прекрасного палацового ансамблю, у якому поєдналися аристократична вишуканість неоготики та самобутність краю. Навчання учасників семінару знайшло продовження в інших музеях Черкащини

Черкаський обласний художній музей висловлює щиру вдячність колегам музеїв-заповідників Черкаської області, а також КЗ «Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради», обласному комунальному підприємству «Готельний комплекс «Дніпро» Черкаської обласної ради за співпрацю, дружній прийом та високий професіоналізм обслуговування делегації.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку