Команда с. Хрестителеве Чорнобаївського району, проявивши спортивний дух, виборола друге місце в УкраїніКоманда с. Хрестителеве Чорнобаївського району, проявивши спортивний дух, виборола друге місце в Україні21-25 вересня 2017 року в смт Ворохта Івано-Франківської області проведено фінальні змагання команд сільських та селищних рад «Краще спортивне село України 2017», в яких взяли участь представники 24 областей.

Честь Черкащини на цих престижних змаганнях захищала команда с. Хрестителеве Чорнобаївського району, яка напередодні в чесній безкомпромісній боротьбі виборола титул «Найспортивніше село Черкащини – 2017».

Наші сільські спортсмени показували свою міць та вправність у п’яти видах спорту і здобули в тенісі настільному – четверте місце, міні-футболі та перетягуванні канату – третє, в інтелектуальній грі в шахи та в силовій – гирьовому змаганні – друге.

Ці здобутки в підсумку вивели команду на друге місце в загальнокомандному заліку. Першими стали сільські спортсмени з Одещини.

Команда з Хрестителевого нагороджена кубком, її учасники – кубками, медалями відповідних рівнів, сувенірами.

Участь у змаганнях всеукраїнського рівня відбулася за підтримки місцевого господарства СТОВ «Світанок», Чорнобаївської райдержадміністрації, ВФСТ «Колос» АПК України в Черкаській області.

Вітаємо команду с. Хрестителеве з важливим спортивним досягненням!


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку